Elcon+

Marka pełna energii elektrycznej.

logo
branding
web design

Klient

Zadanie

Rozwiązanie

Po przeprowadzonej analizie doszliśmy do wniosku, że schemat układu elektrycznego jest równie rozpoznawalnym i dobrze znanym elementem funkcjonującym w tej branży, co żarówka i błyskawica. Nawet osoby niezaznajomione z tajemnicami elektryki są w stanie bez trudu skojarzyć taki techniczny rysunek z elektrycznością.

Postanowiliśmy więc wykorzystać układ elektryczny w najważniejszym elemencie identyfikacji, determinującym cały jej charakter – w logo marki Elcon+.

Projekt

Stworzyliśmy identyfikację wizualną opartą na prostym i nowoczesnym znaku. Dopełnieniem symbolu jest wyrazista kolorystyka, nawiązująca do odblaskowych elementów ubioru elektryków. Nadaje ona marce dynamicznego charakteru i wyróżnia firmę na tle jej konkurencji.

Po opracowaniu logo i języka wizualnego marki zaprojektowaliśmy także stronę internetową, wpisującą się w system identyfikacji Elcon+. Zwróciliśmy uwagę nie tylko na aspekty UI/UX, ale także na odpowiednią optymalizację SEO. Dzięki temu strona jest  wizytówką firmy, a przede wszystkim użytecznym narzędziem do zdobywania nowych klientów.

Logo Elcon+
Elcon+ firma elektryczna Wodzisław Śląski
kaski Elcon+
Wizytówki Elcon+
typografia Elcon+
logo firma elektryczna Elcon+
Schemat elektryczny Elcon+
elcon plus strona internetowa firmy elektrycznej

Rebranding
Karaś Studio

24 kwietnia 2020 Karaś Studio zmieniło się w agencję Cucaburra